مدرسه خود را تاسیس کنیم و مدرس شویم…

توسعه اینترنت روش‌های آموزش را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در آموزش از راه دور هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول یادگیری ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش فراگیری را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت آموزش در بستر اینترنت با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم و با وجود مشغله فراوان زندگی آموزش اینترنتی راهی برای صرفه جویی حداکثری در زمان و انرژی خواهد بود.

امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند سفرهای شهری، برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای آموزش، پیشرفت فردی، تفریح، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به صرف زمان و هزینه در ترافیک های شهری و امور فاقد اولویت دارند. امروز دیگر برای بیشتر نیازهای روزمره راه‏ حل‏‏‏‌های جدیدتری وجود دارد، از جمله برای انتخاب و خرید دوره‌ی آموزشی. علاوه بر سهولت استفاده از چنین دوره هایی، نیاز به تحقیق و بررسی درباره کیفیت این دورها به‌ آسانی در دسترس است. دیگر کمتر کسی برای شرکت در یک دوره و خرید آن، بدون تحقیق و بررسی دقیق اقدام می‏‌کند.

فراگیران پیشاپیش و قبل از حضور در دوره از حق انتخاب گسترده خود و اطلاعات موجود نهایت استفاده را می‏‌برند. فراگیران در دنیای امروز حق انتخاب بیشتری را مطالبه می‏‌کنند و مایلند دقیق‏‌تر و با اطمینان بیشتری انتخاب کنند. در روزگار امروز بی‏‌گمان آموزش، رو‏‌ش‌های نو‏تر، هوشمندانه‏‌تر و البته لذت‏‏ بخش‏‌تری را می‏‌طلبد. از همین روست که هر روز به تعداد آموزش پذیران سرویس‌های اینترنتی و فراگیران دوره‌های اینترنتی افزوده می‌‏‏شود.

آکادینو مرجع تخصصی نقد و بررسی و آموزش اینترنتی در ایران است.

مربیان و مدرسین مختلف دوره‌های آموزشی مانند زبان ‌های خارجی، ریاضیات، کامپیوتر، علوم مهندسی، هنر و سرگرمی با تنوعی بی‌نظیر می‌توانند دوره‌های خود را در آکادینو عرضه کنند. امکان استفاده از انواع امکانات و خدمات ارائه دوره‌های آنلاین در بستر اینترنت را برای مدرسین فراهم می‌آورد.

آکادینو از دیرباز با در اختیار داشتن سهم مهم موثری در حوزه آموزش حضوری فعالیت داشته و اکنون با بکارگیری تجربیات گران‌سنگ دراین حوزه با برگزاری دوره های آنلاین مختلف با تنوعی بسیار بالا و همراهی دانش‌پژوهان در فرآیند فراگیری، در تسهیل ارتباط مدرسین با فراگیران و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان ایشان، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و دانشجویان آکادینو می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست دوره‌ی مورد نظر خود، وب سایت آکادینو را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان دوره آموزشی خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته فراگیران آکادینوست.

همواره یکی از اولویت‌های آکادینو، ارزیابی و ارائه محتوای فنی مورد نیاز فراگیران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرآیند پیش از خرید دوره آموزشی آنهاست. برای آکادینو بسیار مهم است که کاربران آن، دوره‌ی تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب کنند. آکادینواز هرگونه تلاشی برای بالاتر بردن کیفیت آموزش فراگیران خود دریغ نمی‏‌کند و همواره تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند آموزش یعنی پیش، حین و پس از آن، بیشترین ارزش را برای کاربران و دانشجویان خود خلق کند.

آکادینو بطور همزمان با راه اندازی “رسانه تصویری آکادینو” یا Acadino TV اقدام به ارائه محتوای ویدئویی آموزشی و تخصصی در زمینه معرفی و نقد و بررسی انواع دوره‌های آموزشی دیجیتال و آموزش از راه دور Distance Learning نموده است. هدف از تولید این ویدئوها ایجاد امکانی برای فراگیران جهت بررسی دقیق‌تر تمامی ابعاد و مشخصات دوره و شکل‌گیری تصویری دقیق‏‏‌تر از دوره‌های آموزشی اینترنتی بود. در حال حاضر این بخش به محبوبیتی رو به رشد از محبوب‏‌ترین خدمات آکادینو است، از این رو تولید محتوای تخصصی با کیفیت و استانداردهایی فراتر از گذشته یکی از راهبردهای اصلی آکادینو محسوب می‏‌شود. رسانه تصویری آکادینو در جهت تولید محتوای ویدئویی علمی و کاربردی با بکارگیری افراد متخصص این حوزه نهایت تلاش خود را می‏‏‌کند. این ویدئوها به صورت کاملا مستقل و در استودیوی اختصاصی آکادینو تولید می‏‌شوند و این سرویس به رایگان ارائه می‏‌شود.

آکادینو با تسهیل ارائه طیف گسترده‏‌ای از دوره های آموزشی در کشور در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با مدرسین و مربیان در ایران، در تلاش است تا نیازهای متفاوت فراگیران را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات قبل، حین و پس از دوره از اولویت‏‌های آکادینو محسوب می‌شود. آکادینو با درک اهمیت این موضوع برای مدرسین و دانشجویان خود، با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس می‏‏‌کوشد امکان ارائه با کیفیت ترین و بهترین خدمات آموزشی را فراهم آورد.