سیده مطهره موسوی

مدرس دوره های زبان انگلیسی آکادینو

درباره استاد:

سیده مطهره موسوی هستم.  دبیرستان در رشته علوم تجربی تحصیل نمودم و در حال حاضر محصل در رشته زبان و ادبیات انگلیسی در مجتمع عالی گناباد (دانشگاه دولتی ،روزانه) دوره کارشناسی با معدل الف هستم، به دلیل علاقه زیاد و توانایی تصمیم گرفتم به عنوان معلم زبان انگلیسی تدریس کنم.

سابقه تدریس:  شش ماه

مدرک تحصیلی: کارشناسی

دارای گواهینامه:  گواهینامه پایان مقطع advance 3

داستان من

حدود 8 سال است که یادگیری زبان انگلیسی را به طور حرفه ای  شروع کردم مقطع adv3 کانون زبان خود را به اتمام رسانده ام و گواهی آن را دریافت کرده ام. در کنکور زبان انگلیسی شرکت کردم و توانستم رتبه قابل قبولی به دست آورم.

سابقه کار مترجمی در شرکت ترجمه متون عمومی و تخصصی داشته ام و برای مدتی به ترجمه متون حقوقی و عمومی و کاتالوگها و متن های هنری مشغول بودم.

تجربه تدریس خصوصی زبان انگلیسی در مقطع متوسطه اول و دوم و کنکور را داشته ام.

در حال تایپ یک مقاله بین المللی علمی هستم با کمک یکی از اساتید دانشگاه خود، در صورتی قبولی مقاله موفق به دریافت certificate می شوم.

از هر فرصتی برای یادگیری بیشتر استفاده میکنم و بیشتر اوقات فراغت خود را صرف دیدن فیلم هایی با زبان انگلیسی، و مطالعه کتاب های دو زبانه، تحقیق و گوش دادن به موزیک های انگلیسی میکنم. تمام تلاش خود را خواهم کرد تا به بهترین نحو تدریس کنم و دانش آموزانم بیشترین یادگیری را داشته باشند و علاوه بر کسب دانش انگلیسی خاطرات خوب از کلاس داشته باشند و علاقه آنها به این زبان روز به روز بیشتر شود. تعهد و خوش اخلاقی و دانش از نکاتی است که تلاش میکنم همیشه رعایت کنم.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس